Jak czyścić modele samochodów?

Napisał: admin
0 Komentarzy

Czyszczenie naszych modeli jest zadaniem, które musi być wykonywane regularnie, aby nie dopuścić do powstania zbyt dużej warstwy kurzu, przez co będziemy zmuszeni do stosowania bardziej agresywnych metod z ekstremalnymi środkami ostrożności, aby nie uszkodzić naszego samochodu na.

Jeśli nie ma zbyt dużej ilości nagromadzonego kurzu.

Największym wrogiem naszych modeli jest kurz (o ile trzymamy je z dala od zewnętrznych czynników i innych ludzi lub zwierząt). Aby pozbyć się drobnych warstw kurzu, które mogą gromadzić się na modelu, możemy użyć waty bawełnianej zwilżonej bardzo lekko w wodzie lub miękkiej szczotki. Musimy postępować z wielką ostrożnością i dotrzeć do wszystkich zakamarków.

Jeśli warstwa pyłu jest gruba.

Będziemy potrzebować trochę więcej narzędzi. Możemy użyć tej samej szczotki bez obciążenia do przeciągania warstw kurzu, a następnie oczyścić modele mokrą bawełną i zakończyć czyszczenie inną suchą bawełną. Jeśli nie masz szczotki, najlepiej zwilżyć trochę więcej bawełny i przeczyścić kilka razy. Bardzo ważne jest, aby nie robić tego na sucho, ponieważ kurz może porysować model i uszkodzić farbę.

Jeśli model zostanie zabarwiony lepką substancją.

Najważniejsze jest cierpliwe używanie waty zwilżonej wodą i neutralnym mydłem. Nie należy używać innych detergentów lub rozpuszczalników, ponieważ plastik i farba mogą stać się bezużyteczne.

Podobne